CEMRE TEKSTİL © 2017

HAKKIMIZDA

Cemre Tekstil Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi 1990 yılında kurulmuştur. Şu an şirketimiz yönetim kurulu başkanı Ahmet R. Danış öncülüğünde Danış ailesi tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ve sürekli kalite kontrolü yapılarak üretilmektedir. Şirketimiz değişen ve gelişen müşteri ihtiyaçları doğrultusunda kendisini ve ürün çeşitlerini sürekli yenilemektedir.

 

Tesisimiz toplam 15.000 metrekarelik bir alanda kuruludur, 12000 metrekare kapalı alan üzerinde üretimine devam etmektedir. Firmamız halı ve triko ipliği odaklı olup, müşterilerimizin isteği doğrultusunda Nm.6 - Nm.50 arası, 2-3-4-6 kat üretim yapabilmektedir.

 

Müşteri ve pazar taleplerini göz önünde tutan, teknolojiyi sürekli takip eden Cemre Tekstil; üretim kalitesini iyileştirmek ve siz müşterilerimize daha iyi hizmet sunmak amacıyla yatırımlarına devam etmekte, makine parkını her geçen gün yenilemektedir. Ürünlerimiz yurtiçinde önde gelen halı markaları tarafından kullanılmaktadır. Ayrıca ipliklerimiz yurtiçi pazarın yanında Polonya, Mısır, İtalya, Belçika, Amerika Birleşik Devletleri,  Suudi Arabistan ve İran gibi birçok ülkede kullanılmaktadır.

SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİMİZ

Ahmet DANIŞ her zaman bu topluma yararlı olmayı ve ülkesini daha ileri götürecek işler yapmayı tercih etmiştir. Kendisi ve eşi Sema DANIŞ aşağıdaki 3 eseri şehirlerine ve gelecek nesillere hediye etmişlerdir.

 

 

 

 

 

Nihat-Suzan Sipahi Anaokulu:

 

Gaziantep Şahinbey ilçesi, Karataş bölgesinde bulunan 8 derslikli okulumuzda yaklaşık 350 öğrenci eğitim görmektedir. Okulda yemekhane, toplantı ve gösteri salonu, çeşitli oyun salonları bulunmaktadır. 2014’de beri öğretim veren okulumuz resmi olarak Ekim 2015’te açılmıştır.

Celile-Refik Danış Aile Sağlığı Merkezi:

 

Gaziantep Şehitkamil İlçesi, Güvenevler bölgesindeki sağlık merkezimizin protokolü 2015 Mayıs ayında imzalanmış, inşaatı 2016 Ekim ayında tamamlanmış, 2016 Kasım ayından itibaren faaliyete geçmiştir. Toplam 5000 metrekare alanda 1000 metrekarelik kapalı binada hizmet vermektedir. İçerisinde 6 doktorlu sağlık merkezi, evde bakım hizmet merkezi, laboratuvar, anne-bebek odası, halk sağlığı deposu, soğuk hava deposu ve 112 acil merkezi bulunmaktadır.

Sema-Ahmet Danış Ortaokulu:

 

Gaziantep Şehitkamil İlçesi, Batıkent bölgesindeki okulumuzun protokolü 2015 Mayıs ayında imzalanmış, , inşaatı 2017 Mayıs ayında bitmiş, eğitime 2017 Eylül ayı itibariyle başlanmıştır. 24 derslikli okulumuzda toplam 630 öğrenci eğitim görmektedir. Fizik, Kimya, Biyoloji, Bilgisayar laboratuvarları, yemekhane ve drama/gösteri salonu bulunmaktadır.